Tesis / Ofis / Rezidans Temizliği

Tam ekran responsive image

Miraç Temizlik insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iş yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, müşterisinin ihtiyacına göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun kılan kurumsal bir temizlik ve yönetim hizmetleri kuruluşudur.

Temizlik yüzeyin cinsine, yapısına, kirin cinsine göre değişiklikler göstermektedir. Miraç Temizlik  sahip olduğu uzman kodrosu ve tecrübesiyle, kullandığı tüm makine, araç-gereç ve temizlik ürünlerinde sunduğu hizmete en uygun ve insan sağlığına duyarlı seçimler yapmaktadır. Sürdürülebilir kaliteye sahip hizmetlerini sunmayı sağlayacak olan süreç mükemmelliğine ulaşmayı hedeflemektedir.

Yalnızca görünen yüzeylerde değil, görünmeyen kısımlarda da kir, mikrop, bakteri, vb. bulunduğunun bilincinde olan Miraç Temizlik Hizmet, hizmet sunduğu tüm alanlarda %100 hijyen sağladığının garantisini vermektedir.

İhtiyaç hissedilen hemen her türlü temizlik ihtiyacında yanınızda yakınınızdadır Başlıca hizmet verdiğimiz temizlik hizmetleri;

AVM temizliği
Havaalanları ve Otoparklar
Otel Toplantı Merkezi ve tatil köyleri
Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kurumları
Site ve Yerleşim Alanları,Konutlar, Villalar
Eğlence Sektörü (Tiyatro Salonları, Konferans Salonları, Konser Alanları, Spor Merkezleri, Sinemalar v.b.)
Rezidanslar, iş Merkezleri
Resmi Kurum ve Kuruluşlar
Dış Cephe Cam Temizliği
Fuar ve Stand Temizliği
Halı Kumaş ve Mobilya Temizliği
Düzenli Bina ve Ofis Temizliği
Sert Zemin Temizliği
Havuz temizliği
İnşaat Sonrası Temizlik