Banka Şubesi Temizliği

Tam ekran responsive image

Benimsediğimiz çalışma prensipleri, profesyonel değerlerimiz ve yılların verdiği büyük deneyim, özen ve dikkat gerektiren banka temizliğinde şirketimizi bir adım öne çıkarıyor.

Miraç Temizlik Şirketi olarak, her alanda gösterdiğimiz özeni banka temizliğinde de ödünsüz uyguluyoruz. Farklı çalışma sahalarına yönelik özel eğitimli profesyonel ekiplerimiz, banka temizliğinin detaylarını, dikkat gerektiren inceliklerini bilinçli bir çalışma programı uyarınca uygulamalarında gözetiyorlar. Müşterilerimizin talep, beklenti, görüş ve şikayetlerine 7 gün 24 saat boyunca açık olan destek hattımız, banka temizliğine yönelik olarak da kesintisiz işlev görüyor.

Banka şubelerinin özel ekipmanlara ve banka yapısına özgü bir iç donanıma sahip olmasından dolayı, temizlik işlerinde güvenlik özel bir önem taşımaktadır. Bu nedenle, banka şubesinin temizliğinde görev üstlenecek temizlik personelinin güvenilirliğinden emin olunmalı ve uzun bir çalışma geçmişi bulunmalıdır. İşinde kendini ispat etmiş ve deneyim kazanmış personel mensupları, banka temizliğinde görevlendirdiğimiz ekibimizin en büyük gücünü oluşturmaktadır. Ekibin uzmanlığı ve kendini ispat etmiş olması sayesinde, verdiğimiz iyi hizmet gururumuz olmaktadır.
Şirketimize banka temizliği konusunda ulaşan talebin hemen ardından programımız uygulamaya girmektedir. Temizlik hizmetimizin saat aralıkları, müşterimizin koşullarına ve isteklerine göre belirlenmektedir. Sürecin belirlenmesinden sonra ise, hızlı, kaliteli ve güvenilir şekilde temizlik aşamaları gerçekleştirilmektedir.

Her tür binanın ofis içi temizlik uygulamalarında yerine getirilen temizlik prensiplerinin yanı sıra, banka şubelerinde güvenlik unsurlarına özellikle dikkat edilmelidir. Şirketimiz süreci programlamanın ardından temizliğini üstlendiği banka şubesini camları, oturma mahalleri, ofis donanımı, zemini, duvarları, metal kaplamaları, döşemeleri ve tüm iç unsurları ile bir bütün olarak ele almaktadır.

Banka şubelerinde verdiğimiz temizlik hizmeti, aynı zamanda yeni nesil temizlik anlayışımızı da yansıtmaktadır. Kullandığımız temizlik malzemeleri profesyonel amaçlı olarak üretilmiş, dezenfekte edici ve yüzeyleri yıpratmayan, dokuları bozmayan niteliktedir.